HAKKIMIZDA

Konyaaltı Cam Balkon Antalya ili yetkili Karpen, Winsa, Fıratpen yetkili bayisidir. Yılların deneyimi ve çalışma disiplini ile hareketli cam sistemleri ve cam balkon projelerinizde profesyonel çözümler sunar.

KONYAALTI CAM BALKON

ANTALYA YETKİLİ BAYİ

Türkiye’de cambalkon üretmek isteyen ilk firmalara, sahip olduğumuz tecrübe ve emeği esirgemeyerek, sistemlerinin tasarımında her zaman yol gösterdik. Aynı zamanda Türkiye’de cambalkon alanında ilk yerli aksesuarı yapan firma olduk. Türkiye’de cambalkon sektörüne yön vermenin ve ilklere yol göstermenin gururunu yaşadık. .

Bugün, tamamı kendi tescilli tasarımlarımız olan; katlanır, kayar ve üstten askılı camlama ürünlerimiz ile müşteri şikayetleri en az olan; dolayısıyla bayilerimizi de en çok memnun eden sistemleri yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sistemlerimiz, montaj ve kullanım kolaylığı, kalite ve estetik değerleri sayesinde, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da giderek daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Bunların yanında, firmamız sistemlerinde kullandığı tüm aksesuarları kendi bünyesinde üreten Türkiye’deki tek firmadır. Tüm Kupa Aksesuarları, tesisimizde bulunan son teknolojiye sahip makineler ile tecrübeli kadromuz tarafından üretilmektedir. Bu şekilde, her zaman sürdürülebilir kaliteyi garanti etmekteyiz.

Merak ettiğiniz ve bilgi almak İstediğiniz konular İçin bize ulaşın.

Projelerimiz hakkında bilgi almak, uygulama keşfi, proje aşamaları, fiyatlandırmalar hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.